11 липня: Поетичний марафон-2013 (м. Київ)
Література - Анонси
03.07.13

11-го липня, у самому центрі літа, у самому центрі міста (Кнайп-клуб "Купідон") відбудеться Поетичний марафон-2013.

 

 
День народження поетичного проекту у Рівному слухав весь парк
Література - Репортаж
04.06.13

Що може бути краще за веселі вихідні із чудовою компанією? Напевно, лише поетичний вікенд з «Літературою.RV» і святкування дня народження проекту «Просто неба». Звідки до Рівного з'їжджалося зо два десятки молодих людей та заради чого на Лебединці налаштовували колонки та мікрофони – читайте далі.

 

 
"Шо там, помощь нужна, шоб она кончіла?" - автобус возив поетів Києвом
Література - Репортаж
03.06.13

31 травня проект "Літературний автобус" закінчив свій маршрут на Контрактовій площі у Києві. Його мета – агресивний культурний наступ. Цілий тиждень автобус катався Києвом, заїздив до шкіл та дитячих будинків, возив пасажирів. Проект організували спільно Комітет захисту української мови, фонд Петра Порошенка, мистецьке об'єднання "Остання барикада" та видавництва "Зелений пес" і "Грані-Т".

 

 
Книжковий арсенал: "Десять років поколінню двотисячників"
Література - фотозвіт
01.06.13

21 травня в рамках Книжкового арсеналу відбулися читання під назвою «Десять років поколінню двотисячників». Ця «зустріч однокурсників», як її жартома охрестили самі учасники, зібрала чимало відомих молодих поетів-двотисячників, серед яких Катерина Бабкіна, Світлана Богдан, Артем Захарченко, Богдан-Олег Горобчук, Олег Коцарєв, Дмитро Лазуткін, Вікторія Черняхівська та інші.

 

 

 
«Ведь только просто так рождаются стихи…»
Література - Репортаж
30.05.13

Вечір вина та поезії – під таким позиціонуванням відбувся вечір віршів молодого київського поета Андрія Кривошеєва.

 

 
Книжковий арсенал: день третій
Література - фотозвіт
27.05.13

Книжковий арсенал – це подія, на яку з нетерпінням чекають усі справжні шанувальники літератури у нашій країні. У період з 24 травня по 1 червня будівля Мистецького Арсеналу на вулиці Лаврській, 12 перетворюється в абсолютно інший паралельний вимір.

 

 


Банер
Банер
Банер

Расширения для Joomla