Анонси
Хедлайнери «THE BEST CITY.UA-2013» зустрінуться з глядачами фестивалю
Музика - Анонси
25.06.13

Артисти головної сцени фестивалю «The Best City.UA-2013» проведуть закриті та публічні зустрічі зі своїми шанувальниками. Пропуск за лаштунки фестивалю отримають найактивніші глядачі, а на сцені «Emotion Stage» відбудуться публічні зустрічі та майстер-класи.

 

 
Запорізькі козаки приїдуть на "THE BEST CITY.UA-2013" у повному бойовому озброєнні
Музика - Анонси
18.06.13

З 12 по 14 липня в рамках міжнародного музичного фестивалю «The Best City.UA-2013» відбудеться ярмарок виробів Петриківського розпису, а запорізькі козаки представлять масштабну реконструкцію «Хотинської» битви.

 

 
«Лунає слава далеко і близько про вечорниці в стилі "Етно-диско"! Кавалєри запрошують мамзелів»
Музика - Анонси
17.06.13

У п`ятницю, 14 червня, у київському ресторан-клубі «Толстой» Олег Скрипка провів офіційний анонс фестивалю "Країна Мрій". Він презентував довгоочікуваний кліп на однойменну пісню, а також запалив публіку своїм фірмовим діджей-сетом.

 

 

 
Первый концерт Кронос-квартета в Украине
Музика - Анонси
17.06.13

5-го июля в Киеве впервые выступит Kronos Quartet – один из ведущих камерных коллективов мира, ключевые и самые известные исполнители современной классической музыки.

 

 
«Бандерштат» в об’єктиві
Музика - Анонси
14.06.13

Охочі відвідати фестиваль українського опору «Бандерштат» безкоштовно, можуть взяти участь у фотоконкурсі. «Я їду на Бандерштат», «Бандерштат – це…», «Я люблю Бандерштат» - можуть бути темами ваших фоторобіт. На конкурсних фото має бути присутнє кодове слово «БАНДЕРШТАТ».

 

 
Фестиваль "Тарас Бульба 2013"
Музика - Анонси
14.06.13

12-14 липня 2013 року на стадіоні "Спартак" в місті Дубно на Рівненщині відбудеться легендарний рок-фестиваль "Тарас Бульба". Це один з найстаріших конкурсних фестивалів, що спрямований на підтримку молодих українських гуртів.

 

 Расширения для Joomla